HP

NOVINKY A ZMĚNY ONLINE TABULE

Co je nového a co se změnilo v online tabuli za poslední čas?

Vkládání obrázků a screenshotů do tabule pomocí Ctrl+V

10.6. 2021

Nyní je možné vkládat výřezy obrázů nebo screenshoty obrazovek přímo do online tabule. Pomocí klávesy PrintScreen uděláte snímek obrazovky a kombinací kláves Ctrl+V jej vložíte do tabule.

Malý návod a základní fuknce online tabule

29.4. 2021

Vznikla nová stránka, kde se můžete seznámit se základními funkcemi a návodem, jak používat sdílenou online tabuli. Není to nic obsáhlého, spíše takový úvod, co v principu online tabule dovede a jak na to.

QR kód pro otevření tabule v tabletu či mobilu

30.3. 2021

Každá tabule má nyní QR kód, který umožuje její snadné otevření v mobilu nebo tabletu. Stačí načíst (naskenovat) QR kód pomocí kamery v tabletu a otevřít načtenou URL v prohlížeči.

Virtuální galerie obrázků pro prezentaci

17.1. 2021

Nová virtuální galerie pro načítání připravených prezentačních obrázků z disku počítače do online tabule, nebo naopak, ukládání náhledů tabulí do galerie, potažmo do počítače.

Spuštění betaverze Online Tabule

22.11. 2020

Po chvílích programování je na světě první verze sdílené tabule. Ještě neumí moc dobře chodit ani mluvit, ale psaní a kreslení jí už docela jdou. Konečně se s ní dá hrát, tak to také zkuste, nejlépe ve dvou.

Pár minut od myšlenky...

14.11. 2020

Přišla hravá myšlenka na vytvoření sdílené tabule (online whiteboardu) pro E-learning. Doména je volná, hurá! A tak to začalo...


Zpět na hlavní stránku online tabule